top of page

Iepazīsimies - Mūsu komanda

​Ik dienu par mūsu audzēkņiem rūpējas un pasauli kopā izzina mūsu jaukās, vienmēr smaidīgās skolotājas un auklītes. 

Mūsu komandai darbs ar bērniem ir sirdsdarbs, mēs uzņemamies rūpes par mums uzticēto lolojumu ar vislielāko gādību un rūpēm. Esam šeit, lai būtu atbildīgi par katra mazuļa attīstību un labsajūtu mūsu bērnudārziņā.

Rudīte Korne

​Izglītības iestādes vadītāja
Par sevi: Jau  vairāk kā 15 gadi pirmsskolā, sākot kā audzinātāja bērniem sagatavošanas grupiņās.

Man patīk mans darbs. Vēl man patīk nodarboties ar sportu, mūziku, lasīt grāmatas. Esmu jautra, vienkārša, komunikabla. Ir augsta pienākuma un atbildības sajūta.
Esmu  pabeigusi Rēzeknes Augstskolas Pedagoģijas fakultātes otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programma. PPII "Dūda" kopš 2010. gada.
Dzīves moto: ņem no dzīves visu, ko tā tev piedāvā un viss kas notiek, notiek uz labo pusi!

Rudīte

Lita Taurēna – grupiņas "Sienāzītis” pedagogs

Par sevi: Esmu pozitīvi domājoša, mierīga un smaidīga. Man patīk radīt arī bērnu sejās priecīgu smaidu un, saskatot  katra mazuļa individualitāti, atraisīt viņa spējas un talantus.
Savu brīvo laiku pavadu sportojot, klausoties mūziku, apmeklējot teātra izrādes, lasot grāmatas. Dažreiz arī pati sev par prieku uzrakstu kādu dzejas rindu.
Esmu pabeigusi Liepājas Pedagoģijas Akadēmijas bakalaura studiju programmu, iegūstot pedagoga un logopēda kvalifikāciju.
Moto: Dārgakmeņi neatrodas tālumā. Tie ir jāmeklē, taču atrodas tepat, rokas stiepiena attālumā.

PPII "Dūda" kopš 2015. gada.
 

Lita

Sandra Saviča - grupiņas „Cālīši” pedagogs

Par sevi: Esmu pozitīva, draudzīga, atbildīga, izpalīdzīga, bērnus mīloša. Vairāk kā 20 gadi veltīti pedagoģijas jomā. No bērnības ļoti vēlējos kļūt par bērnudārza audzinātāju. Ļoti patīk rokdarbi.
Izglītība: Man ir iegūts Bakalaurs pirmsskolas pedagoģijā.
Dzīves moto: “Tas ir ļoti svarīgi- Laiku pa laikam kļūt mazam, lai augtu liels”. I. Ziedonis

​PPII "Dūda" kopš 2017. gada

26A67489-22FE-4746-B59A-B3D11DA9BB48.jpe

Inga Stepiņa  – grupiņas „Vāverēni" pedagogs

Par sevi: Esmu ieguvusi bakalaura grādu izglītībā un sociālā pedagoga kvalifikāciju. Kā cilvēks esmu laipna, sirsnīga un dzīvespriecīga. Brīvo laiku pavadu atpūšoties pie dabas, mēdzu arī apmeklēt dažāda veida izstādes un aiziet arī uz teātra izrādēm. Darbs un ikdiena kopā ar bērniem man sagādā prieku un gandarījumu, jo bērni ir kā mazi, trausli pumpuri, kuri atplaukst, ja tie tiek apskauti, samīļoti un mīlēti. Tāpēc lolojiet savus bērnus, jo viņi būs tās pēdas, ko atstāsiet aiz sevis. 
Dzīves moto: Vislabākās un skaistākās lietas pasaulē nav iespējams redzēt vai tām pieskarties, tās var sajust tikai ar sirdi.

PPII "Dūda" kopš 2018. gada

05653001-93FF-408A-9FB5-AE35C3531AEF.jpe

Agate Teirumniece – grupiņas "Saulītes” pedagogs

Par sevi: Esmu Latvijas Universitātes pedagoģijas un mākslas fakultātes pirmsskolas pedagoģijas studente. Šajā nozarē nonācu pavisam nejauši, taču ātri sapratu, ka esmu nonākusi īstajā vietā. Man vislabāk patīk strādāt ar bērniem līdz 3 gadu vecumam, jo savā acu priekšā pa nedēļām var redzēt kā bērniņš aug un attīstās. Tas šo darbu padara par tik aizraujošu.

Brīvajā laikā ļoti patīk lasīt grāmatas, skatīties dažādus seriālus un dodies pastaigās ar vīru un mūsu kaķi (esmu ļoti liela kaķu mīle).

Vēl man labi padodas bižu pīšana, tāpēc šad tad cenšos meitenēm uzpīt kādu smuku princešu bizi. Ik pa laikam mēdzu uzcept arī kādu siera kūku vai cepumus.

PPII "Dūda" kopš 2019. gada

71008514_684251578722971_513814626470933

Lūcija Voiskoviča - aukīte grupiņai "Cālīši"

Par sevi: Mīlu bērnus!
Brīvajos brīžos veltu laiku mūzikai, filmām, pavadu laiku pie dabas, rudenī aizrauj sēņošana. 

PPII "Dūda" kopš 2018. gada

Lūcija

Evita Ozola -  auklīte grupiņai "Saulītes"

PPII "Dūda" kopš 2017. gada

Lauma Lenša-  auklīte grupiņai "Sienāzītis"

bottom of page