top of page

Par mums

iStock-534799611.jpg

Bērnudārzs Dūda....

Zaļš, gaišs pieturas punktiņš Jūsu mazuļa bērnībā! Vispusīgai attīstībai mājīgā gaisotnē, jauki pavadīts laiks ar vienaudžiem, aktīvas un aizraujošas nodarbības, mīļu, pieredzējušu un atraktīvu audzinātāju un auklīšu pavadībā. ​Darbojamies kopš 2006. gada, jau vairāk kā 15 gadu!

Priekš Jums esam labiekārtojuši bērnudārzam projektētu ēkas daļu 570 kvm platībā, (pielāgota atbilstoši pirmsskolas izglītības normatīvo aktu prasībām). Katru dienu mūs sagaida gādīgās audzinātājas, ar uzmundrinājumu jaukam dienas sākumam. Plašajās, saulainajās grupiņās mēs apgūstam mūsu turpmākajai dzīvei noderīgas iemaņas, rotaļājamies ar draugiem, dziedam un smejam!

Āra rotaļām un pastaigām - labiekārtots, plašs spēļu laukumiņš. Tur mēs slidināmies, šūpojamies, skrienam un ceļam savas lielās sapņu pilis! Bērni var vērot visus dabas procesus, putniņus, barojam tos barotavās, stādām un rūpējamies par puķītēm.

​Ik dienu par mūsu punču labsajūtu gādā veselīgi ēdieni no "Labās virtuves" SIA (3x ēdināšana), pluss sezonas auglīši, dārzeņi uzkodās.

Izglītojamies pēc licencētas pirmsskolas izglītības programmas Nr. 0101 11 11, licences Nr. V-5382. Pirmsskolas izglītības iestādes reģistrācijas numurs 3601802779

Bērnu skaits grupiņās nepārsniedz 16 bērnus.

​Maksa par pirmsskolas izglītības pakalpojuma nodrošināšanu 470 EUR mēnesī (konstantā maksa) Plus 5 EUR dienā ēdināšanas maksa. No kopējās mēneša maksas par izglītības pakalpojuma nodrošināšanu tiek atskaitīts pašvaldības līdzfinansējumus.

Vidēji maksa mēnesī Rīgas pašvaldībā deklarētam audzēknim EUR 130 (21 darba diena, t. sk. ēdināšanas maksa)

 

Līdzfinansējumu līgumi ar Rīgas, Babītes, Siguldas, Stopiņu, Ķekavas, Mārupes, Salaspils, Ogres, Jelgavas novada pašvaldībām, esam atvērti līgumu slēgšanai arī ar citām pašvaldībām!

Nāc, pievienojies, Jūsu mazulim pie mums noteikti patiks!

bottom of page